UAB „Saflora“ – natūralios kosmetikos gamintojas tik iš ekologiškų natūraliai gamtoje užaugintų ingredientų. Mums, produktų sudėtyje, svarbiausia – jo natūralumas ir saugumas. „Saflora“ produktai – tai kosmetika pagaminta šiuolaikiniais gamybos metodais, sukurta mokslininkais, tai kruopščių tyrimų, žinių ir patirties rezultatas. Pastoviai sekame mokslinius išradimus šioje srityje, patys ieškome tokių komponentų, kurių dėka mūsų pagamintas gaminys galėtų išspręsti odos priežiūros problemas arba tiesiog pagerinti odos būklę. Kiekvienas mūsų produktas pagamintas tik pagal mūsų unikalią receptūrą, kurią mes kruopščiai analizuojame ir pastoviai tobuliname. Nes mūsų tikslas sukurti produktą, kuris atitiktų odos struktūros ypatybes.

GAMYBA
Gamybos proceso organizavimas ir kokybės kontrolės organizavimas vyksta pagal Europos standarto EN ISO 22716:2007„Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP)“ reikalavimus. Mes pareiškiame griežtus reikalavimus naudojamų žaliavų kokybei ir tikriname mikrobiologinį švarumą bei alergenų ir žalingų priemaišų nebuvimą jų sudėtyje. Dėl to beveik visi mūsų naudojami ingredientai gaunami iš ekologiškų ūkių ir turi ekologiškus NaTrue ir EcoCert sertifikatus. Visos gamybai naudojamos medžiagos ir įrankiai pritarti Visuomenos Sveikatos Centru. Mūsų produkciją gamina tik kvalifikuoti specialistai, o kiekvieno produkto formulės saugumas patikrintas pagal ES reglamentą Nr. 1223/2009, įvertintos kontraindikacijos galimybės, produktų ingredientai nebuvo testuoti su gyvūnais.

KOKYBIŠKI PRODUKTAI
Safloros kosmetikos gamyba vyksta pagal atsakomybės principą. Kiekvienam produktui mes galime atkurti visus duomenis apie jo gamybą, bei naudojamų gamybai ingredientus. Kokybės kontrolė viso proceso kiekvienoje gamybos stadijoje garantuoja atitikimą aukščiausiams natūralios ir ekologiškos kosmetikos standartams.

MŪSŲ PRODUKCIJOS STANDARTAS
• tik kokybiški natūralūs ingredientai
• tik efektyviausios formulės
• moksliniai tyrimai kiekvieno produkto gamyboje
• tik natūralūs aromatai, sukurti pačios gamtos
• be jokių sintetinių priedų

Natūraliu būdu pasirūpinti savo odą – tai kelias grožiui ir sveikatai. Mes įsitikinę, kad gauti rezultatai viršys Jūsų lūkesčius!