Sveiki visi!

Šiandien noriu su jumis pasidalinti savo atradimu, kuris visiems laikams pakeitė mano požiūrį į kūno priežiūrą- tai kūno šveitiklis iš Saflora. Klausite: kodėl ši priemonė pakeitė mano nuomonę apie kūno priežiūros procesą? Iki šiol niekada neskyriau didelės reikšmės kūno priežiūrai, man visada pakakdavo kokios nors dušo želė nusiprausti, tačiau tik pabandžius kūno šveitiklį supratau, kaip lengvai galima puoselėti kūno odą ir pagerinti išvaizdą.

Konsistenciją sunku nusakyti, ji panaši į sviestinę, pats šveitiklis turi mažų kristalų, kurie padeda gerai nušveisti odą ir ją palikti itin švelnią, minkštą ir atgaivintą. Panaudojus šią priemonę kūnas jaučiasi lengvesnis ir tarsi po Spa procedūros, priemonės sudėtyje gausu aliejų, kurie turėtų sudrėkinti odą, tačiau po visų vonios procedūrų gali prireikti kūno losjono ar sviesto. Taip pat gaila, jog priemonė gan greitai susinaudoja. Liko vos pusę indėlio po 2-3 šveitimų.

Kvapas yra kažkas nerealaus, nes aš tiesiog dievinu karamelę. Saldus kvapas puikiai sušildo ir atgaivina. Pamilau šį produktą ir tikrai rekomenduoju.
Dėkojame Linai už apžvalgą!
Šaltinis: puslapis „Tavo kasdienybė“


Parašykite komentarą