Visiškai lenkiu galvą prieš sudėtį ir kvapą. Visos sudėtinės dalys sertifikuotos NaTrue arba Bio-Siegel sertifikatais. O kvapas – mane išvertė iš koto. Iš pradžių jis toks gaivus žolinis, tačiau patekęs ant plaukų pradeda skleisti kvapų natas. Ir plaukuose jis laikosi netgi jiems išdžiuvus. Mimozų bei jazminų absoliutai maišosi su limetų bei snapučių eteriniais aliejais ir sukurią neapsakomą gaivą plaukuose. Dar įmaišykim apelsinų bei kvapiųjų kanangų ir gausime nuotaiką keliantį ir svaiginantį mišinį. Beje, eteriniai aliejai ne tik kvepia! Jie suteikia blizgesio. O plaukus lepina migdolų, ricinų bei juodųjų kmynų aliejai. Ricinų aliejus žinomas kaip ypatinga priežiūros priemonė slenkantiems plaukams. Migdolų aliejus maitina ir suteikia blizgesio. O juodųjų kmynų aliejus apsaugo plaukus nuo išdžiuvimo bei galvos odos pleiskanojimo.

Naudojimas: tinka ir plaukų šaknims (nuo pleiskanojimo, plaukų slinkimo), ir plaukams (tepti per visą ilgį, juos minkština, suteikia blizgesio bei elastingumo). Rekomenduoju ištepus šaknis ir plaukus aliejų mišiniu juos šiltai apvynioti rankšluosčiu ir palaikyti bent 30 min. Po to gerai išplauti šampūnu. Procedūrą kartoti bent kartą per savaitę.

Aliejaus kaukės man padėjo atstatyti labai nualintus plaukus bei juos išlaikyti sveikus. Rekomenduoju pasilepinti.Dėkojame Modestai už atsiliepimą!
Šaltinis: puslapis „Grožio gurmanė“Parašykite komentarą