Naudojant aliejų plaukams patartina laikytis procedūrų dažnumo, priklausomai nuo plaukų tipo. Esant riebiems plaukams ir plaunant juos kasdien galima naudoti aliejų kartą per savaitę. Plaunant plaukus kartą per savaitę, plaukų aliejų rekomenduojama naudoti kartą per mėnesį.

Kaukė ploniems plaukams
Plaukų aliejumi tepti tik galvos odą ir masažuoti 3-5 min. Palaikyti 15-20 min. ir nuplauti vandeniu su šampūnu. Plonų plaukų turėtojoms nepatartina tepti visą plaukų ilgį, nes aliejus gali pasunkinti plaukus ir plaukai netvarkingai atrodys.

Kaukė riebiems plaukams
Plaukų aliejumi keletą minučių masažuoti galvos odą, tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį. Galima apvynioti galvą rankšluosčiu, palaikyti 30-40 minučių ir nuplauti vandeniu su šampūnu. Patartina papildomai nenaudoti jokių plaukų kondicionierių, nes plaukai ir taip bus minkšti ir šilkiniai. Reguliariai naudojant aliejų, plaukai mažiau riebaluojasi.

Kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams
Šiuo atveju labiausiai tiks galvos odos masažas su aliejumi. Plaukų aliejumi tepti galvos odą ir plaukų galiukus. Apvynioti plaukus plėvele ir rankšluosčiu, palaikyti 30-40 minučių ir nuplauti vandeniu su šampūnu. Plaukai sušukuojami, kai išdžius.

Lie 25, 2016