Naudojant aliejus plaukams patartina laikytis procedūrų dažnumo, priklausomai nuo plaukų tipo. Esant riebiems plaukams ir plaunant juos kasdien galima naudoti aliejų kartą per savaitę. Plaunant plaukus kartą per savaitę, plaukų aliejų rekomenduojama naudoti kartą per mėnesį.

Plonų plaukų kaukė
Plaukų aliejumi tepti tik galvos odą ir masažuoti 3-5 min. Palaikyti 15-20 min. ir nuplauti vandeniu su šampūnu. Plonų plaukų turėtojoms nepatartina tepti visą plaukų ilgį, nes aliejus gali pasunkinti plaukus ir plaukai netvarkingai atrodys.

Riebių plaukų kaukė
Plaukų aliejumi keletą minučių masažuoti galvos odą ir šukų pagalba tolygiai paskirstyti per visą plaukų ilgį. Galima apvynioti galvą šiltu rankšluosčiu, palaikyti 30-40 minučių ir nuplauti vandeniu su šampūnu. Patartina papildomai nenaudoti jokių plaukų kondicionierių, nes plaukai ir taip bus minkšti ir šilkiniai. Reguliariai naudojant aliejų plaukai mažiau riebalavimąsi.

Sausų ir pažeistų plaukų kaukė
Šiuo atveju labiausiai tiks galvos odos masažas su šiltu plaukų aliejumi. Pašildytų plaukų aliejumi tepti galvos odą ir plaukų galiukus, nepatartina naudoti šukų. Apvynioti galvą plėvele ir šiltu rankšluosčiu, palaikyti 30-40 minučių ir nuplauti vandeniu su šampūnu. Plaukai sušukuojami, kai išdžius.

Parašykite komentarą