Kivių sėklų aliejus spaudžiamas iš Kininės aktinidijos sėklų šaltuoju būdu. Jis turi šviesiai geltoną spalvą ir lengvą gaivų aromatą.

Kivių aliejuje yra riebalų rūgščių alfa-linoleno (omega-3 rūgštis) (40–70%), gama-linoleno (omega-6 rūgštis) (apie 2%), linolo (12–22%), oleino (12-24%), stearino (2-7%), palmitino (2-7%). Jis turi sudėtyje omega-3 rūgščių 3 kartus daugiau negu žuvų taukai ar kanapių aliejus.

Kivių sėklų aliejus tinka visų tipų odai prižiūrėti, ypač rekomenduojamas jautriai ir sausai odai, taip pat odai su išsiplėtusiomis poromis ir spuoguotai. Jis turi regeneruojantį poveikį pleiskanojančiai ir pažeistai odai, greitai atkuria pažeistą odą ir sumažina randus. Aliejus taip pat nepakeičiama priežiūros priemonė senstančiai, raukšlėtai ir brandžiai veido ir kūno odai. Tai vienas stipriausių aliejų nuo raukšlių!

Aliejus turi ypatingą poveikį sričiai aplink akis ir lūpas, išlygina ir smulkias mimikos raukšles, ir gilias raukšles. Kadangi aliejaus sudėtyje yra neįtikėtinai daug antioksidantų todėl jis naudojamas odai ir visam kūnui atjauninti.

Kivių aliejus naudojamas profilaktikai nuo odos senėjimo, aliejus minkština šiurkščią ir sausą odą, daro ją elastingą ir minkštą. Skatina kolageno sintezę ir lėtina ląstelių senėjimo procesus.

Dėl didelio alfa-linoleno rūgšties kiekio kivių sėklų aliejus puikiai tinka priemonėms odos ir plaukų drėkinimui.

Plaukų priežiūros gaminiuose kivių aliejus naudojamas kaip natūralus kondicionierius, maitina galvos odą ir plaukų folikulus. Išlygina plaukus, palieka juos šilkinius ir žvilgančius.

Aliejus yra skirtas naudoti taip pat ir nudegus odai arba kaip priemonė išvengti žalingo UV spindulių poveikio. Po saulės vonių aliejus greitai pašalina odos paraudimą ir uždegimą, suminkština šiurkščią odą. Prieš deginimąsi saulėje jis tepamas ant odos arba pridedamas prie paruoštų losjonų ir kūno kremų.

Kivių sėklų aliejuje yra daug vitaminų A ir E, todėl jis sėkmingai naudojamas odelių ir rankų odai prižiūrėti, užtikrinant nepriekaištingą išvaizdą ir sveiką odą bei nagus.

Rgs 3, 2021