Apie mus

Trumpai
Apie mus
UAB „Saflora“ – natūralios kosmetikos gamintojas tik iš natūraliai gamtoje užaugintų ingredientų. Mums produktų sudėtyje svarbiausia jų natūralumas ir saugumas. „Saflora“ produktai – tai kosmetika pagaminta šiuolaikiniais gamybos metodais, sukurta mokslininkais, tai kruopščių tyrimų, žinių ir patirties rezultatas. Pastoviai sekame mokslinius išradimus šioje srityje, patys ieškome tokių komponentų, kurių dėka mūsų pagamintas gaminys galėtų išspręsti odos priežiūros problemas arba tiesiog pagerinti odos būklę.
Kiekvienas mūsų produktas pagamintas tik pagal mūsų unikalią receptūrą, kurią mes kruopščiai analizuojame ir pastoviai tobuliname. Nes mūsų tikslas sukurti produktą, kuris atitiktų odos struktūros ypatybes.
Truputį
Apie gamybą
Gamybos proceso ir kokybės kontrolės organizavimas vyksta pagal Europos standarto EN ISO 22716:2007 „Cosmetics - Good Manufacturing Practices (GMP)“ reikalavimus. Mes pareiškiame griežtus reikalavimus naudojamų žaliavų kokybei ir tikriname mikrobiologinį švarumą bei alergenų ir žalingų priemaišų nebuvimą jų sudėtyje. Dėl to beveik visi mūsų naudojami ingredientai gaunami iš ekologiškų ūkių ir turi ekologiškus NaTrue ir EcoCert sertifikatus. Visos gamybai naudojamos medžiagos ir įrankiai pritarti Visuomenos Sveikatos Centru. Mūsų produkciją gamina tik kvalifikuoti specialistai, o kiekvieno produkto formulės saugumas patikrintas pagal ES reglamentą Nr. 1223/2009, įvertintos kontraindikacijos galimybės, o produktų ingredientai nebuvo testuoti su gyvūnais.
Dėmesys smulkmenoms
INGREDIENTŲ KOKYBĖ
Žaliavos kokybė – vienas svarbiausių mūsų kriterijų, nes nekokybiška žaliava (net su pažyma „ekologiška“) gali ne tik neteikti vertingų kosmetinių savybių bet ir pakenkti sveikatai. Todėl dirbame tik su patikimais tiekėjais, kurie atlieka išplėstinę fiziko-cheminę savo žaliavų analizę. Tačiau neapsiribojame vien jų dokumentais ir savo laboratorijoje tikriname autentiškumą ir atitikimą kokybės reikalavimus.
Baziniai ir eteriniai aliejai – pagrindinės mūsų kosmetikos sudedamosios dalys, kurių turime didelį asortimentą. Jie gaunami su šiais kokybės sertifikatais:
MŪSŲ STANDARTAI
Produktų kokybė
Mūsų kosmetikos gamyba vyksta pagal atsakomybės principą. Kiekvienam produktui mes galime atkurti visus duomenis apie jo gamybą, bei naudojamų gamybai ingredientus. Kokybės kontrolė kiekvienoje gamybos stadijoje garantuoja atitikimą aukščiausiams natūralios ir ekologiškos kosmetikos standartams.
Natūraliu būdu pasirūpinti savo odą – tai kelias grožiui ir sveikatai. Mes įsitikinę, kad gauti rezultatai patenkins Jūsų lūkesčius!
Naujausi
Straipsniai